top of page

Divadelní představení pro Happy run

Pořádání divadelního představení v rámci Happy runu se již stalo tradicí. Výtěžek je taktéž věnován rodině, pro kterou v ten daný rok běžíme. Za uplynulých šest let jsme pořádali hned několik divadel. Velké poděkování patří paní Valové a Hotelu Zámek Valeč, kteří nám umožňují představení pořádat na nádvoří zámku a je tak vytvořena krásná komorní atmosféra.

Ve Valči jsme tak již mohli přivítat herce a divadelní představení Cave Men, Shirley Valentine se Simonou Stašovou, představení Dva Nahatý Chlapi s Martinem Zounarem, Martinou Randovou, a dalšími; a v letošním roce představení Fantastická žena s Patricií Pagáčovou.

Divadelní představení Fantastická žena

DSC_4039.jpg
DSC_4079.jpg
DSC_4053.jpg

Divadelní představení Dva nahatý chlapi

DSC_0741.jpg
DSC_0756.jpg
DSC_0734.jpg
DSC_0736.jpg

Charitativní bazárek

1612090548286.jpg

V roce 2020 jsme uspořádali 1. charitativní bazárek ve valečské sokolovně, který měl dobrý ohlas. Darované oblečení pro děti i dospělé jsme prodali a získali tak pro Dominička částku 35 120 Kč. Zbylé oblečení jsme věnovali do dětského domova do Hrotovic a také oblastní charitě.

O bazárek byl velký zájem, jak už těch, kteří nám oblečení věnovali, tak také nakupujících. I v roce 2021 chceme tuto akci zopakovat, avšak stále nemáme termín, kdy by jej bylo možné uspořádat. Sledujte nás a jakmile to bude možné, termín ohlásíme. 

bottom of page