top of page

Náš dobrovolnický tým

Happy run netvoří jen hlavní organizátorky, které jsou nejvíce vidět, ale podílí se na něm celá řada dobrovolníků.

Toto jsou naši nejvěrnější hrdinové, kteří nám již několik let nezištně pomáhají za pivo a párek :)

Velice si vážíme vaší podpory a víme, že bez vás by to nešlo. Moc děkujeme.

Pokud bys i ty chtěl/a rozšířit náš tým, neváhej nás kontaktovat, budeme rádi za každou pomoc.

Trasy

marta_lada_edited.jpg

Marťa je jednou ze tří zakladatelek Happy runu. Po nějaké době se však rozhodla věnovat více rodině a synkovi Ladíkovi. Jsme moc rády, že se nadále stará o vše, co se tras týká - značení, kilometrovníky, občerstvovačky, ale také zajištěni bezpečnosti a regulovčíků na trasách. Díky Marti u nás nezabloudíte a vždy se dostanete do cíle :) 

Marťa není na přípravu tras sama. Se značením tras, rozmístěním kilometrovníků i úpravou tratí tak, aby byly bezpečné, jí pomáhá Laďa Koník, Milan Veselý a Jirka Veselý. 

Bezpečnost

tl.jpg

Kluci z SDH Valeč jsou právě ti, kteří to s námi táhnou už od začátku. Každý rok zajišťují bezpečnost na trasách a korigují dopravu.

Na hasiče je 100% spoleh a moc vám za to děkujeme!

DSC_1506.jpg
DSC_9359.jpg
DSC_3837.jpg

Občerstvovačky

K trasám neodmyslytelně patří občerstvovačky. U nás na trasách najdete hned dvě a jednu v cíli. O jejich přípravu a vždy plné pohárky se starají: Blanka Zahrádková, Jana Hlaváčová, Lucka Oborná, Filip Oborný, Terka Číháková a Simča Chvátalová.

Všichni jsou s námi již od začátku a my všem moc děkujeme za absolutní samostatnost a spolehlivost.

1668451217569.jpeg
1668451217550.jpeg

A také nesmíme zapomenout poděkovat všem, kteří nám občerstvovačku v cíli plní dobrotami. Moc děkujeme!

DSC_9701.jpg

Parkoviště

DSC_1011.jpg

Obsluha parkoviště je pro nás velmi důležitá. A právě o to se perfektně starají Tomáš Růžička, Tomáš Hnízdil a Milan Filipec. Kluci se starají o to, aby na parkoviště vjel jen ten, kdo má, a aby závod proběhl bezpečně. Děkujeme!

090A0577.jpg

Medaile

090A0826.jpg
090A1121.jpg

Ke každému závodu patří také medaile. Nejdříve se musí vyrobit a za výrobu a kompletaci velice děkujeme týmu holek okolo Věrky Čaňkové a Míši Venderové (Katka Urbánková, Terka Kárníková, Evča Nechvátalová, Radka Roubcová, Silva Fišerová, Dita Zálešáková, Lucka Vlachová, Iva Svobodová a další). Holky zvládají nemožné i doobjednání medailí na poslední chvíli. Děkujeme vám moc!

A pak také musí někdo medaile předat a o to se každoročně starají Monča a Monča Adrášovy a Lea Hlouchová. Holkám v cíli nikdo neunikne a všem zvládají medaile předat. Také moc děkujeme.

DSC_2880.jpg
1669320353734.jpg
1669320353757.jpg

Čipy, výsledky

090A1110.jpg
DSC_4749.jpg

Čipovou kontrolu pro nás každoročně zajišťuje Atletika UNI. Avšak i oni potřebují někoho k ruce z řad našich dobrovolníků. Několik let se tohoto úkolu bravurně zhošťují Palátovi - Roman, Naďa a Káťa, a také Petr Šebek a Jirka Kárník. Při doběhu do cíle je třeba všem odebrat čip a následně tyto čipy seřadit. Moc děkujeme!

Dalším pomocníkem je Matyáš Masopust. Maty vyvěšuje výsledky, často je i kontroluje a stává se tak pravou rukou časomíry. Děkujeme za 100% kontrolu a bezchybnost.

DSC_3271.jpg
DSC_9798.jpg
090A1287.jpg

Registrace

DSC_2727_edited.jpg

V řetězci činností je velmi důležitým článkem registrační stánek a hlavně osoby v něm. Je velmi důležité, aby precizně a v krátkém časovém horizontu předali všem běžcům jejich startovní balíčky. A také vyřídit všechny registrace na rodinnou trasu.

Registrační tým je téměř neměnný. Stálicemi jsou Kačka Věžníková, Ondra Kopuletý, Míša Venderová a Terka Kárníková. Výborně je doplňují Terka Cabejšková, Venda Chytková, Evka Nechvátalová a Simča Kohoutová. Za všechny ročníky se zde vystřídala i spousta dalších, o kterých se dočtete na jiných pozicích.

I vám moc děkujeme za samostatnost a preciznost s jakou k tomuto úkolu přistupujete.

DSC_9812_edited.jpg

Merch

DSC_1677.jpg

Stálicemi v našem stánku s reklamními předměty jsou již několik let Zdenka Kvapilová a Šárka Bartošová Jílková. Na tyto dvě dámy je absolutní spoleh, jsou samostatné a my moc děkujeme, že vás můžeme mít v týmu!

Občerstvení

DSC_4704.jpg

Michal, Terka, David, Míša, Slávin, Michal, Klárka, Vojta, Peťa, Tomáš, Hanka - partička kamarádů, kteří jdou s námi od začátku a pečlivě se starají o to, abyste měli na Happy runu co jíst. Moc děkujeme za přístup, absolutní samostatnost a také za to, že nám kdykoliv pomůžete s přípravami celého Happy runu.

Maskoti

Happyrun-6.jpg
DSC_1773.jpg

Obléct maskoty a celý den se v tom pohybovat není vůbec jednoduché. Hlavním úkolem maskotů je bavit. A my jsme moc rády, že v minulých letech děti i dospělé perfektně bavil právě Libor Maštera :) A každý rok k němu přibyl nový parťák.

 

Nyní se tohoto úkolu s radostí zhostili Kamil a Tobias Chytkovi. Kluci moc děkujeme a doufáme, že vás to v tom obleku baví, protože nás to baví :)

DSC_2214.jpg

Fotografové

1683047600882.jpeg

Naši dvorní fotografové, kteří s námi jdou od prvního Happy runu. Ať se jedná o Happy run nebo jinou akci jako divadelní představení, vždy jsou s námi při tom. Co víc dodat, než že moc děkujeme za zachycení důležitých okamžiků.

1683047600872.jpg

Zdravotní měření

měření eliška.jpg

Již několikátý rok pro vás zajišťuje zdravotní měření Eliška Čurdová a Sabrina Cahová. Holky jednoznačně vystihují dvě slova - samostatnost a profesionalita. Vše připraví od A do Z a také velmi profesionálně změří tlak nebo hladinu cukru v krvi. Moc děkujeme a těšíme se na další roky s vámi :)

Elektrika

DSC_9721.jpg

Všechno zapojit, odpojit nebo přepojit, tak aby fungovalo a nikomu nedošel proud. Natáhnout několik desítek metrů kabelů křížem krážem přes celé fotbalové hřiště, tak aby vše fungovalo. Přesně o to se stará pan Vašíček s Filipem. Moc děkujeme, že vše každý rok šlape tak, jak má.

Stavba stanů

hriste.jpg
DSC_1444.jpg

Postavit všechny stany přesně tam, kde mají stát, připravit startovní oblouk včetně koridoru a připravit zázemí pro všechny účinkující a stánkaře. Tak přesně na tuto práci potřebujeme silné a hlavně samostatné muže. A my je máme! 

MÍra Kohoutek a jeho početný tým - Martin Doležal, Lukáš Karásek, Fána Jána, Dan Kubesa, Pavel Zikán, Pavel Nováček a další, kteří se každoročně přidávají a mění. Kluci, moc děkujeme!

Rozhodně ne v poslední řadě bychom chtěli moc poděkovat všem, kteří za 8 let vystřídali více postů nebo se na Happy runu jen mihli. Vážíme si všech stejně! Mezi tyto patří: Adam Macek, Honza Havel, Zdenda Řoutil, Peťa Hlavatá, Hanča Večeřová, Kája Kovandová, Martin Vrbata, Janča Palátová, Dan Procházka, Zuzka Hlaváčová, David Cabejšek, Zuzka Moltašová, Zbyněk Moltaš, Lidka Novotná, Petra Nováková, Míša Jonášová, Jana Kudláčková, Natka Burdová, Štěpán Klem, Vít Bělohoubek, Táňa Vejtasová, Jana Šebková, Markéta Janečková, Nešporovi, Luboš Hanzl, Jaruška Málcová, Pavel Pešek, Marcela Nováčková, Kamila Pařilová, Radek Pešek, Maruška Požárová, Radka Burianová a spousta spousta dalších. 

Pokud jsme na někoho zapomněli, moc se omlouváme, ale je vás neskutečně mnoho a my všem do jednoho velmi děkujeme :)

bottom of page