top of page

Náš dobrovolnický tým

Happy run netvoří jen hlavní organizátorky, které jsou nejvíce vidět, ale podílí se na něm celá řada dobrovolníků.

Toto jsou naši nejvěrnější hrdinové, kteří nám již několik let nezištně pomáhají za pivo a párek :)

Velice si vážíme vaší podpory a víme, že bez vás by to nešlo. Moc děkujeme.

Pokud bys i ty chtěl/a rozšířit náš tým, neváhej nás kontaktovat, budeme rádi za každou pomoc.

Trasy

marta_lada_edited.jpg

Marťa je jednou ze tří zakladatelek Happy runu. Po nějaké době se však rozhodla věnovat více rodině a synkovi Ladíkovi. Jsme moc rády, že se nadále stará o vše, co se tras týká - značení, kilometrovníky, občerstvovačky, ale také zajištěni bezpečnosti a regulovčíků na trasách. Díky Marti u nás nezabloudíte a vždy se dostanete do cíle :) 

Marťa není na přípravu tras sama. Se značením tras, rozmístěním kilometrovníků i úpravou tratí tak, aby byly bezpečné, jí pomáhá Laďa Koník, Milan Veselý a Jirka Veselý. 

Bezpečnost

tl.jpg

Kluci z SDH Valeč jsou právě ti, kteří to s námi táhnou už od začátku. Každý rok zajišťují bezpečnost na trasách a korigují dopravu.

Na hasiče je 100% spoleh a moc vám za to děkujeme!

DSC_1506.jpg
DSC_9359.jpg
DSC_3837.jpg

Občerstvovačky

K trasám neodmyslytelně patří občerstvovačky. U nás na trasách najdete hned dvě a jednu v cíli. O jejich přípravu a vždy plné pohárky se starají: Blanka Zahrádková, Jana Hlaváčová, Lucka Oborná, Filip Oborný, Terka Číháková a Simča Chvátalová.

Všichni jsou s námi již od začátku a my všem moc děkujeme za absolutní samostatnost a spolehlivost.

1668451217569.jpeg
1668451217550.jpeg

A také nesmíme zapomenout poděkovat všem, kteří nám občerstvovačku v cíli plní dobrotami. Moc děkujeme!

DSC_9701.jpg

Parkoviště

DSC_1011.jpg

Obsluha parkoviště je pro nás velmi důležitá. A právě o to se perfektně starají Tomáš Růžička, Tomáš Hnízdil a Milan Filipec. Kluci se starají o to, aby na parkoviště vjel jen ten, kdo má, a aby závod proběhl bezpečně. Děkujeme!

090A0577.jpg

Medaile

090A0826.jpg
090A1121.jpg

Ke každému závodu patří také medaile. Nejdříve se musí vyrobit a za výrobu a kompletaci velice děkujeme týmu holek okolo Věrky Čaňkové a Míši Venderové (Katka Urbánková, Terka Kárníková, Evča Nechvátalová, Radka Roubcová, Silva Fišerová, Dita Zálešáková, Lucka Vlachová, Iva Svobodová a další). Holky zvládají nemožné i doobjednání medailí na poslední chvíli. Děkujeme vám moc!

A pak také musí někdo medaile předat a o to se každoročně starají Monča a Monča Adrášovy a Lea Hlouchová. Holkám v cíli nikdo neunikne a všem zvládají medaile předat. Také moc děkujeme.

DSC_2880.jpg
1669320353734.jpg
1669320353757.jpg

Čipy, výsledky

090A1110.jpg
DSC_4749.jpg

Čipovou kontrolu pro nás každoročně zajišťuje Atletika UNI. Avšak i oni potřebují někoho k ruce z řad našich dobrovolníků. Několik let se tohoto úkolu bravurně zhošťují Palátovi - Roman, Naďa a Káťa, a také Petr Šebek a Jirka Kárník. Při doběhu do cíle je třeba všem odebrat čip a následně tyto čipy seřadit. Moc děkujeme!

Dalším pomocníkem je Matyáš Masopust. Maty vyvěšuje výsledky, často je i kontroluje a stává se tak pravou rukou časomíry. Děkujeme za 100% kontrolu a bezchybnost.

DSC_3271.jpg
DSC_9798.jpg
090A1287.jpg

Registrace

DSC_2727_edited.jpg

V řetězci činností je velmi důležitým článkem registrační stánek a hlavně osoby v něm. Je velmi důležité, aby precizně a v krátkém časovém horizontu předali všem běžcům jejich startovní balíčky. A také vyřídit všechny registrace na rodinnou trasu.

Registrační tým je téměř neměnný. Stálicemi jsou Kačka Věžníková, Ondra Kopuletý, Míša Venderová a Terka Kárníková. Výborně je doplňují Terka Cabejšková, Venda Chytková, Evka Nechvátalová a Simča Kohoutová. Za všechny ročníky se zde vystřídala i spousta dalších, o kterých se dočtete na jiných pozicích.

I vám moc děkujeme za samostatnost a preciznost s jakou k tomuto úkolu přistupujete.

DSC_9812_edited.jpg

Merch

DSC_1677.jpg

Stálicemi v našem stánku s reklamními předměty jsou již několik let Zdenka Kvapilová a Šárka Bartošová Jílková. Na tyto dvě dámy je absolutní spoleh, jsou samostatné a my moc děkujeme, že vás můžeme mít v týmu!

bottom of page