Náš dobrovolnický tým

Happy run netvoří jen hlavní organizátorky, které jsou nejvíce vidět, ale podílí se na něm celá řada dobrovolníků.

Toto jsou naši nejvěrnější hrdinové, kteří nám již několik let nezištně pomáhají za pivo a párek :)

Velice si vážíme vaší podpory a víme, že bez vás by to nešlo. Moc děkujeme.

Pokud bys i ty chtěl/a rozšířit náš tým, neváhej nás kontaktovat, budeme rádi za každou pomoc.

Trasy

marta_lada_edited.jpg

Marťa je jednou ze tří zakladatelek Happy runu. Po nějaké době se však rozhodla věnovat více rodině a synkovi Ladíkovi. Jsme moc rády, že se nadále stará o vše, co se tras týká - značení, kilometrovníky, občerstvovačky, ale také zajištěni bezpečnosti a regulovčíků na trasách. Díky Marti u nás nezabloudíte a vždy se dostanete do cíle :) 

Marťa není na přípravu tras sama. Se značením tras, rozmístěním kilometrovníků i úpravou tratí tak, aby byly bezpečné, jí pomáhá Laďa Koník, Milan Veselý a Jirka Veselý. 

Bezpečnost

tl.jpg

Kluci z SDH Valeč jsou právě ti, kteří to s námi táhnou už od začátku. Každý rok zajišťují bezpečnost na trasách a korigují dopravu.

Na hasiče je 100% spoleh a moc vám za to děkujeme!

DSC_1506.jpg
DSC_9359.jpg
DSC_3837.jpg

Občerstvovačky

K trasám neodmyslytelně patří občerstvovačky. U nás na trasách najdete hned dvě a jednu v cíli. O jejich přípravu a vždy plné pohárky se starají: Blanka Zahrádková, Jana Hlaváčová, Lucka Oborná, Filip Oborný, Terka Číháková a Simča Chvátalová.

Všichni jsou s námi již od začátku a my všem moc děkujeme za absolutní samostatnost a spolehlivost.

1668451217569.jpeg
1668451217550.jpeg

A také nesmíme zapomenout poděkovat všem, kteří nám občerstvovačku v cíli plní dobrotami. Moc děkujeme!

DSC_9701.jpg

Parkoviště

DSC_1011.jpg

Obsluha parkoviště je pro nás velmi důležitá. A právě o to se perfektně starají Tomáš Růžička, Tomáš Hnízdil a Milan Filipec. Kluci se starají o to, aby na parkoviště vjel jen ten, kdo má, a aby závod proběhl bezpečně. Děkujeme!

090A0577.jpg

Medaile

090A0826.jpg
090A1121.jpg
DSC_2880.jpg

Ke každému závodu patří také medaile. Nejdříve se musí vyrobit a za výrobu a kompletaci velice děkujeme týmu holek okolo Věrky Čaňkové a Míši Venderové (Katka Urbánková, Terka Kárníková, Evča Nechvátalová, Radka Roubcová, Silva Fišerová, Dita Zálešáková, Lucka Vlachová, Iva Svobodová a další). Holky zvládají nemožné i doobjednání medailí na poslední chvíli. Děkujeme vám moc!

A pak také musí někdo medaile předat a o to se každoročně starají Monča a Monča Adrášovy a Lea Hlouchová. Holkám v cíli nikdo neunikne a všem zvládají medaile předat. Také moc děkujeme.

1669320353734.jpg
1669320353757.jpg